*SPARING DAY: ELANA 2004 - GWIAZDA BYDGOSZCZ

W sobotnie samo południu gościliśmy drużynę Gwiazdy Bydgoszcz, z którą rozegraliśmy bardzo ładny dla oka mecz kontrolny przed zbliżającą się Ligą Orlika. Wola walki z obu stron, jak i nieustępliwość do ostatniego tchu i walka o każdą piłkę były w dni dzisiejszym punktem numer jeden na boisku. Założenia Trenera przed meczem, aby utrzymać się przy piłce, a także gra jeden na jeden + dwa na jeden były wykonane w 100%, ale to co nie wyszło będziemy poprawiać na treningach. Dla zainteresowanych mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla zawodników toruńskiej Elany.

Gratulację da naszych zawodniów i nie zapominajmy o Kibicach Rodzicach, którzy do końca wspierali naszą drużynę.

Na wtorkowym treningu będziemy gościć trenera Mirosława Tłokińskiego byłego zawodnika Widzawa Łódź, a obecnie zajmującego się trenowaniem młodzieży w Szwajcarii.