*PŁOCK PODBITY !!!

Pokuszę się o stwierdzenie, i myślę, że wielu się ze mną z tym zgodzi, że to był najlepszy turniej w wykonaniu naszych chłopaków w jakim do tej pory braliśmy udział. I to pomimo tego, że do pierwszego miejsca zabrakło odrobinę szczęścia. Jednak mentalnie możemy czuć się zwycięzcami!!! Nasz zespół po wielu emocjonujących meczach zajął drugie miejsce w niezwykle mocno obsadzonym turnieju SMM Wisła Płock Cup 2015 przegrywając w finale z Legią Warszawa dopiero w rzutach karnych.
Fazę grupową przeszliśmy przebojem aczkolwiek sromotnie przegrywając ostatni jej mecz właśnie z Legią Warszawa.

ELANA TORUŃ - STOMIL OLSZTYN 1:0
ELANA TORUŃ - DIAMENT ZDUŃSKA WOLA 1:0
ELANA TORUŃ - WIDZEW ŁÓDŹ 1:0
ELANA TORUŃ - WISŁA PŁOCK 2:1
ELANA TORUŃ - LEGIA WARSZAWA 2:5
W półfinale spotkaliśmy się z zaprzyjaźnioną drużyną Lechii Gdańsk z którą po zaciętym, twardym meczu wygraliśmy 2:0

ELANA TORUŃ - LECHIA GDAŃSK 2:0

W finale ponowni przyszło nam się zmierzyć z Legią Warszawa, której jednak postawiliśmy wysoko poprzeczkę. Bardzo wysoko!!!! Do 15 minuty prowadziliśmy 1:0 i dopiero w ostatniej sekundzie (dosłownie!!!) straciliśmy bramkę wyrównującą.

ELANA TORUŃ - LEGIA WARSZAWA 1:1 (2-3)

Żadnemu miłośnikowi piłki nożnej nie trzeba wyjaśniać że rzuty karne w piłce nożnej to loteria z której my w tym turnieju, akurat wyszliśmy pokonani.
Gratulacje dla drużyny Legii Warszawa która całym turniejem w pełni zasłużyła na to zwycięstwo.
Jednak wielkie, ba … ogromne słowa uznania dla całej naszej drużyny. Każdy mecz to zaangażowanie na 1000%. Chłopacy, szczególnie podczas dwóch ostatnich meczy nie oszczędzali sił, gryząc trawę w każdym centymetrze boiska. Taka postawa powoduję, że mimo drugiego miejsca i tak dla rodziców - kibiców byli MENTALNYMI ZWYCIĘZCAMI!!!!!
Powiązana galeria: