*GEDANIA R-GOL CUP - GDAŃSK
Już w najbliższą niedzielę, wybieramy się na bardzo ciekawy turniej Gedania R-Gol Cup do Gdańska. Dlaczego ciekawy? Przynajmniej z trzech względów. Po pierwsze dlatego, że rozegrany zostanie na sztucznej trawie pod balonem, a to jak wiemy z zeszłorocznego turnieju w Warszawie przysparza niezapomnianych wrażeń. Po drugie ponownie będziemy mogli skonfrontować się z niezwykle mocnymi drużynami ponieważ swój udział zapowiedziały dobrze znane nam kluby jak Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Olimpia Grudziądz czy zwycięzca toruńskiego S.K.E.T. Cup NAKI Olsztyn. A po trzecie Gdańsk to piękne miasto do którego lubimy jeździć. Biorąc to wszystko pod uwagę, szykuje się niezwykle emocjonujące widowisko na które zapraszamy wszystkich naszych wiernych kibiców.
Powołani chłopcy to: Gierlikowski Alan, Judycki Hubert, Skrobański Kacper, Knera Kacper, Wielewiecki Kacper, Anuszewski Mateusz, Predenkiewicz Marcel, Predenkiewicz Kamil, Zborowski Patryk, Krupiński Oskar oraz Wierzbicki Wiktor.
Zbiórka o godzinie 6:45 przy Carrefour na wysokości wejścia przy JUSK. Zabieramy stroje turniejowe, dresy Elana, suchy prowiant, woda, ochraniacze oraz legitymacja szkolna.