*GEDANIA R-GOL CUP - GDAŃSK

Zgodnie z przewidywaniami, nasza wycieczka do Gdańska na Gedania R-Gol Cup przyniosła wiele wrażeń które na długo pozostaną nam w pamięci a kilka sytuacji już przeszło do "klasyki gatunku". Nasz zespół w składzie Gierlikowski Alan, Judycki Hubert, Skrobański Kacper, Knera Kacper, Wielewiecki Kacper, Anuszewski Mateusz, Predenkiewicz Marcel, Piasecki Szymon, Zborowski Patryk oraz Krupiński Oskar rozegrał bardzo dobry turniej zajmując 4 miejsce po uplasowaniu się na drugim miejsca w grupie a następnie zaciętym boju (DOSŁOWNIE!!!) z drużyną Arki Gdynia (2:3) w półfinałach i przegraną z Olimpią Grudziądz w meczu o 3 miejsce (1:3). Gratulacje dla wszystkich chłopaków za pozostawienie na boisku serca, potu a w kilku przypadkach również krwi, rodzicom dopingu i nieocenionego wsparcia oraz babci Kacpra Skrobańskiego za tradycyjną dostawę świeżych, smacznych świątecznych pierogów!!!!

Powiązana galeria: