*BRODNICA NASZA!!!

Kolejny turniejowy weekend za naszą drużyną!!! Wizytę w Brodnicy, podobnie jak nasze poprzednie dwa turnieje w Starogardzie Gdańskim i Bydgoszczy będziemy dobrze wspominać ponieważ nasza drużyna ponownie zajęła najwyższe PIERWSZE MIEJSCE!!!!

Zespół w składzie...

Knera Kacper - 6 bramek
Gierlikowski Alan
Judycki Hubert
Anuszewski Mateusz - 5 bramek
Zborowski Patryk
Hodana Szymon - 2 bramki
Lewandowski Mikołaj
Piasecki Szymon - 2 bramki
Krupiński Oskar - 2 bramki
Predenkiewicz Kamil

… fazę grupową przeszedł jak burza, wygrywając wszystkie mecze tylko nieznacznie remisując z gospodarzami z Brodnicy, co dało nam drugie miejsce w grupie.

Elana Toruń - 12 Włocławek 4:0
Elana Toruń - Gwiazda II Bydgoszcz 4:0
Elana Toruń - UKS Gol „Zieloni” Brodnica 1:2
Elana Toruń - Unia Wąbrzeźno 3:0

W 1/4 finału nasz zespół spotkał się z dobrze znanym nam rywalem drużyną Pomorzanin Toruń pewnie wygrywając 3:0.

1/2 finału to przede wszystkim niesamowite emocje dla naszych kibiców. W starciu z Concordią Elbląg po regulaminowym czasie gry na tablicy widniał wynik 1:1 i zwycięzcę trzeba było wyłonić serią rzutów karnych. Tu lepszą okazała się nasza drużyna wygrywając w stosunku bramek 4:3.

WIELKI FINAŁ to ponownie wielkie emocje. Po zaciętym spotkaniu z Gwiazdą Bydgoszcz wygraliśmy 1:0.

SZACUN CHŁOPAKI!!!!